Hakkımızda

Munda Solar olarak 2016 yılından beri Güneş enerjisi yoğunluklu olmak üzere yenilenebilir enerji sistemleri tedarik, satış, kurulum ve satış sonrası destek hizmetleri vermekteyiz.

Kuruluştan bu güne, sayısız off-grid ve öztüketim sistemini devreye almış olmanın verdiği tecrübe ve tasarımcı mühendis yaklaşımıyla ele aldığımız projelerimizde her zaman sistem emniyetini odak nokta  kabul ederek, batı standartlarında kurulumlar ortaya koymaya çalışmaktayız. Tasarladığımız paket ürünler, yıllar boyu edindiğimiz tecrübelere dayanarak, müşterilerimizin memnuniyeti göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. 

Sitemizde bulunan ürünlerin, belirli bir kalite seviyesinin üstünde olmasına özen gösteriyoruz. Fiyat / performans olarak avantajlı ürün ve paketler sunuyoruz.  Güvenle kullanabileceğiniz kaliteli ürünleri hızlı bir şekilde tarafınıza gönderiyor, kurulum desteği ile bütçenize uygun çözümler sağlıyoruz.

Bunun yanı sıra şebekeye bağlı veya öz tüketim Çatı üstü GES, 3kW üstü boyutta off-grid (akülü) sistemler ve solar sulama sistemleri danışmanlık, projelendirme, ürün tedarik ve kurulum da yapmaktayız. Projelerinizle ilgili detaylı fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti
×