Chisage

Chisage Firması Hakkında

Chisage ESS, merkezi Çin’in Ningbo bölgesinde olan, yenilenebilir enerji üretimi, dönüşümü ve depolama alanlarına faaliyet gösteren köklü bir firmadır. 1998 yılında kurulan, yenilenebilir enerji alanında 2008 yılından beri aktif olan firma, yıllık 5 GWh LiFePO4 batarya üretimi ve 100000 inverter üretimi kapasitesine sahiptir. 40’dan fazla ülkede satış ve servis ağı bulunan Chisage Ess firmasının Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da ofis ve dağıtım merkezleri mevcuttur.

Ürün kalitesi, kullanıcı dostu tasarımı, uzun ömürlü ve sağlam ürün çeşitleri ile öne çıkan Chisage markası ürünleri ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış koşulları için bizimle iletişime geçiniz.

Chisage menşei nedir? Hangi ülkenin üretimidir?

Chisage ESS, Çin menşeili bir firmadır. Kullandığı LFP hücreleri de Çin’den temin etmektedir. Günümüzde enerji depolama alanında ürünlerin en büyük yüzdesi Çin’de üretilmektedir ve kaliteli ürünler ortaya çıkmıştır.

Chisage marka bataryaların özellikleri

Chisage marka bataryalar, üst kalite A sınıf prizmatik LFP hücrelerden oluşturulmuştur. Akü kapasitesine uygun şekilde mosfetlerle tasarlanan BMS devresi, iç kablolama, sıcaklık sensörü ve yüksek koruma sınıflı kasası ile öne çıkan ürünlerdir.

Chisage batarya garanti kapsam ve koşulları

Chisage LiFePO4 aküler 2 yıl garantilidir. Üretici ve ithalatçı tarafından garanti kapsamındadır.

Chisage inverter garanti kapsam ve koşulları

Chisage inverter ürünleri 2 yıl garantilidir. Ürün ömür boyu teknik servis desteği ve uzaktan izleme özelliklerine sahiptir. Detaylı bilgi için ürün açıklamalarını inceleyiniz.

Chisage Marka Ürünler ve Fiyatları

Chisage ürünlerinin güncel stok ve fiyatlarını bu sayfada görüntülemektesiniz. Ürünleri sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Alışveriş Sepeti
×