Carspa

Carspa firması hakkında

Carspa, 2005 yılında üretici firma olarak Çin’in Zhejiang bölgesinde kurulmuştur. İnverter, şarj kontrol cihazı, akü şarj cihazı, UPS, DC dönüştürücü gibi yüksek teknoloji fotovoltaik yan ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

Carspa menşei nedir? Nerede üretilir

Carspa firma menşei Çin’dir. Günümüzde fotovoltaik ve diğer yenilenebilir enerji sektörlerinde üretimin büyük kısmını yapan Çinli firmalar gün geçtikçe kalitelerini yükseltmekte ve daha sağlam ürünler sunmaktadır.

Carspa marka ürünlerin özellikleri

Carspa marka ürünler, sağlam elektronik komponentlerle oluşturulması sebebiyle uzun ömürlü olup, esas olarak yazılım bilgisiyle ürünlerinde farklılık yaratarak öne çıkmaktadır. 7 aşamalı şarj cihazları, MPPT algoritmaları, inverter yazılımları oldukça başarılı olan Carspa firmasının ürünlerini bu sayfada inceleyebilirsiniz.

Carspa Solar Ürün Grubu

Carspa solar ürünleri, carspa tam sinüs inverter, carspa modifiye sinüs inverter, carspa AC-DC şarj aletleri olarak sitemizde satışa sunulmaktadır. Bulunduğunuz sayfadan ürünlerin güncel stok ve fiyatlarını görüntüleyebilir, sepete ekleyerek sipariş verebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti
×